top of page

Heroes

Losers Cirque Company

datum_vzor.png
vstupenky_button.png

Co vnímáme, když jsme v bezvědomí?

Autonehoda, narkóza, kóma. Kterákoli z těchto příšerných situací může způsobit stav bezvědomí. Tělo leží na operačním sále a náš život je v cizích rukou. Co ale v tu chvíli prožíváme my?

 

Sedíme na paloučku a posloucháme oblíbenou písničku? Jdeme po cestě temným tunelem se světlem na jeho konci? Nebo zápasíme s imaginárními postavami?

 

HEROES vám představí hrdiny boje mezi reálnou operací a našim vnitřním světem bezvědomí. Cíl jejich mise je jediný – přežití. 

Na pódiu se v rolích hrdinů představí hvězdný český mim Radim Vizváry a přední novocirkusová skupina Losers Cirque Company. Dirigentem jejich souhry je šéf činohry Národního divadla Daniel Špinar. Ideální spojení pro festival současného tance a nového cirkusu, nemyslíte?

Co se o Heroes píše?

O projektu

Režie: Daniel Špinar
Choreografie: Radim Vizváry
Hudba: Ivo Sedláček
Kostýmy: Petra Vlachynská
Scéna: Petr Horníček
Light design: Michael Bláha, Amar Mulabegovič
Zvuk: Karel Mařík
Produkce: United Arts

Účinkují: Radim Vizváry, Jindřich Panský, Matyáš Ramba, Vítězslav Ramba, Lukáš Macháček, Jiří Bělka, Mates Petrák, Jana Telcová, Kristýna Stránská, Martina Illichová, Nikola Kopáčová.

 

Premiéra 23.8. 2019 na festivalu Letní Letná.


Projekt vzniká za podpory Magistrátu hlavního města Praha a Ministerstva kultury ČR.

Partněři projektu: Letní Letná, Magistrátu hlavního města Praha, Ministerstvo kultury ČR, CIRQUEON, United Arts, Walldesign, We Hate Ironing

bottom of page