top of page

Pět dní v jedné vstupence

Kolik dní už jste strávili tím, že jste si dali všechny díly seriálu najednou? A co takhle vyměnit obývák za kulturní stánky Ostravy a dát si všechna představení sedmého ročníku festivalu tance, cirkusu a fyzického divadla během pěti dnů?


Sedmý ročník, pět dní, více než desítka akcí v rámci programu i doprovodných aktivit – to je ve zkratce MOVE Fest 2020 s podtitulem New life. Pokud se obáváte, že jarní vykolejení z tradic jakkoli změnilo i náš festival, můžete zůstat klidní. I když jsme jarní květy vyměnili za podzimní barevné listí, rozhýbeme Ostravu v tradiční kvalitě.

Při pročítání sekce PROGRAM nejspíše získáte pocit, že nutně potřebujete vstupenky na každé z připravovaných představení. Vždyť kdo by odolal Thálií oceněnému mimu Radimovi Vizvárymu, režisérce a choreografce Miřence Čechové, performeru Martinu Talagovi nebo představení, ke kterému budete potřebovat vlastní mobil.


Ale žádné strachy – po minulém ročníku s podtitulem Superheroes jsme připraveni tuto situaci zachránit. Od dnešního dne si můžete pořídit permanentky, které vám zajistí vstup na většinu představení v rámci letošního MOVE Festu. Permanentka vám otevře dveře a zajistí místo na každém z letošních představení, mimo site-specific projekt v bývalém obchodním domě Ostravica. Tam je hodně striktně omezená kapacita a vstupenky budu tak trošku podpultovka 🤫


Naše permanentky, které pořídíte TADY, vás budou stát 1200 Kč pokud jste student a 1500 Kč pokud už máte školu za sebou. 


MOVE to MOVE Fest!


133 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page