top of page
patek910_1900.png

Tumor:

Karcinogenní romance

T. I. T. S. a A Studio Rubín

vstupenky_button.png

Company T.I.T.S. měla do Ostravy původně přijet se svým představením The Cult Of Busy. Vzhledem k neočekávaným komplikacím k nám však dovezou svůj novější kousek Tumor: Karcinogenní romance. Věříme, že nám tuto změnu odpustíte a užijete si i tuto skvělou podívanou Nely Kornetové. 

Můžeme milovat něco, co se nás snaží zabít?

Spojte pohyb, vizualitu a slovo. Navrch pak přidejte rakovinu – v její somatické, psychické, sociální i duchovní podobě. Má každá doba svou chorobu? Co v nás a naší společnosti bují? Jaké fenomény se ji podezřele podobají? Je možné milovat něco, co nás může zabít?

Tumor: karcinogenní romance pod heslem: „Jsi tady. A je to tak, jak to je.“ ukazuje ty, kteří si představovali, že by se to mohlo stát. A najednou je to tady. A nedá se s tím nic dělat. Nebo? Koprodukční inscenace mezinárodního uskupení T.I.T.S. a A studia Rubín představuje vše – od nesmělého prorůstání přes nalezení symbiózy až po bolestivé odtržení. Občas vše doplní potřebným humorem, občas vše odhalí až na nejbolestivější pravdu. Pořád ale otevřeně vypovídá to, o čem se nám samotným občas velmi často špatně mluví.

Co se píše o Tumoru?

O projektu

Autor: T.I.T.S.

Text: Dagmar Radová & T.I.T.S.

Koncept & režie: Nela H. Kornetová

Dramaturgie: Dagmar Radová a Lucie Ferenzová

Scénografie & video: Jan Hajdelak Husták

Hudba & zvuk: Ondřej Sifon Anděra

Pohybová spolupráce: Matthew Rogers

Poděkování: Lærke Grøntved

Hrají: Nela H. Kornetová & Jaro Viňarský

 

Podpořeno:

A Studio Rubín, Studio Alta, Iniciativa pro Invalidovnu, Next Wave, L1 association, Visegrad Fund, Fond for utøvende kunstnere, Nadace Život Umělce

bottom of page