top of page
okno

sobota 16. 9. | 19:00 | II. nádvoří zámku Žerotínů Valašské Meziříčí

Péče o své okolí.

Sdílení je péče.

Veřejný prostor / soukromý prostor / intimita. Site-specific projekt OK(N)o zpochybňuje naše stávající představy o rozdělení soukromého a veřejného prostoru, a napříč nimi se prostřednictvím nového cirkusu, tance a fyzického divadla snaží znovu určit místo pro individuální svobodu. OK(N)o je stěhovavý projekt. Nahlíží do různých měst, prochází rozdílnými vnitřními i venkovními prostory, nabývá rozličných forem. Pohrává si s pozicí pozorovatele a pozorovaného, a do této hry vtahuje i diváka.

Přinášíme vám jedinečnou možnost
zapojit se do tvůrčího procesu představení OK(N)o a společně rozhýbat centrum města. Setkáte se s tancem, fyzickým divadlem a párovou i závěsnou akrobacií. Zkoušky na přestavení budou probíhat ve dnech 13. – 16. 9. V případě zájmu se ozvi na email brachankova@zus-vm.cz.
Kotva 1
MF panáčci.png
Koncept: Stéphanie N’Duhirahe, Morgane Widmer (Cie Pieds Perchés)
Hrají: Stéphanie NDuhirahe, Morgane Widmer, Jana Ryšlavá, Roman Džačár (hudba)
Pohybová spolupráce / performeři: Filip Zahradnický, Michaela Stará, Cécile Da Costa, Daniel Kvašňovšký, Jana Ryšlavá, Lucie N’Duhirahe, Marina Mezzogiorno, Brown, Lili Parson, Chloé Démétriadès, Phillipe Droz, Elsa Bouchez
Režijní supervize: Lukáš Karásek
Hudba: Roman Džačár
Video design: Dsu Ranger
Produkce: Iva-Hedvika Zýková, Eva Roškaňuková
Producent: Schmilblick spolek
Podpora: Hlavní město Praha, Ministerstvo kultury ČR, CIRQUEON, KD Mlejn, Depo2015, La ville de Nyon, Région de Nyon, Studio PRÁM, EEEEH! La Grenette, Studio Alta, Cooltour, Embassy of the Czech Republic in Bern.
bottom of page